Uusin silmin

6. syyskuuta 2025
Author: Vivian
[@title]

Itse esiintymään mennyt mies ilmeisesti kaipasi kuuntelijoita seksiseikkailuilleen ja kertoi myös ettei ollut halunnut sitä että tämä häneltä suihin ottanut mies olisi työntynyt häneen anukseensa. Hän oli poistunut paikalta mutta tämä kokemus oli mitä ilmeisemmin vaikuttanut häneen, koska hän halusi kertoa siitä laajahkolle yleisölleen, melkoisen päihtyneenä tosin.

Sitten mies siirtyi kertomaan naisseikkailuistaan, kuinka hän  oli nuollut naisten pilluja mitä erilaisimmissa paikoissa. Hieman poikkeuksellisesti hän kertoi pitävänsä erilaisista häpykarvoista ja pitävänsä erityisesti pillujen nuolemisesta. Huomasinkin eräiden naisten hätkähtävän yleisössä ja katselevan miestä täysin uusin silmin.

Tietysti kun oli kyseessä päihtynyt mies, hän myös kertoi siitä kuinka erityisen pitkä ja paksu kalu hänellä on ja kuinka hän pystyy myös tyydyttämään sillä erinomaisesti naisen kuin naisen.

Seksikkäin terveisin Vivian, 246.

 

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Pienissä pöllyissä
29. lokakuuta 2025
Yhtäkkiä minusta alkoi tuntua hieman epätodelliselta, että katsoisin kaikkia vain sivusta. Toisaalta minulla oli...
Sakeat sauhut
27. lokakuuta 2025
En todellakaan ollut mikään tottunut tupakan polttaja, mutta tietty olin muutaman kerran seurassa kokeillut miltä...
Orgasmin pyörre
20. lokakuuta 2025
Nautin täysin rinnoin ihanasta ratsastamisesta paksulla kyrvällä samalla kun hänen huulensa imivät ja...
Stringit syrjään
18. lokakuuta 2025
Nostin hieman hamettani ja hieroin itseäni nautinnollisesti hänen paisunutta kaluaan vasten. Hän vaati minua...
0700-12000
Soita nyt!