Syväkurkku vauhdissa

4. lokakuuta 2024
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Saunan ilmoitettiin olevan valmis ja käärmenainen otti sekä Holmesin Jonesia että Pastoria kädestä kiinni ja alkoi kiskoa heitä kohti kuumaa Suomen kulttuurikeskusta, eli saunaa. Me muut hymyilimme toisillemme vinosti ja Musta Ori yritti epätoivoisesti kääntää meidän huomiotamme toiseen suuntaan.

Tämä meidän Yhdysvaltain kiertue tulee toteutuessaan olemaan aivan mahtava ja tuo meille kaikille rutkasti lisää kuuluisuutta ja mainetta tämän kylmän Suomen erotiikan upeina lähettiläinä. Annabel tokaisi hieman päihtyneenä Mustalle Oriille, että onko hän pesunkestävä suomalainen, johon Ori oitis tokaisi olevansa täysin made in Finland.

Menimme vähemmän kohteliaina naisporukassa kurkistelemaan saunaan ja siellä Käärmenainen antoi Holmesin Jonesille kielihoitoa syväkurkkuineen samalla kun pastori pamputti häntä takaapäin saunan lauteilla.

Naimisiin, Vivian, 246.

 

Vivian

"Fantasiani vievät sinut mukanaan"

Minä olen Vivian, intohimoinen ja leikkisä bloggaaja ja kirjoitan kuumista kohtaamisista, eroottisista roolileikeistä, dominasta ja alistumisesta, salaisista toiveista, mielikuvitusleikeistä ja siitä, miten nautintoa voi herätellä sanoilla, tarinoilla ja pienellä kiusoittelulla.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Pienissä pöllyissä
29. lokakuuta 2025
Yhtäkkiä minusta alkoi tuntua hieman epätodelliselta, että katsoisin kaikkia vain sivusta. Toisaalta minulla oli...
Sakeat sauhut
27. lokakuuta 2025
En todellakaan ollut mikään tottunut tupakan polttaja, mutta tietty olin muutaman kerran seurassa kokeillut miltä...
Orgasmin pyörre
20. lokakuuta 2025
Nautin täysin rinnoin ihanasta ratsastamisesta paksulla kyrvällä samalla kun hänen huulensa imivät ja...
Stringit syrjään
18. lokakuuta 2025
Nostin hieman hamettani ja hieroin itseäni nautinnollisesti hänen paisunutta kaluaan vasten. Hän vaati minua...
0700-12000
Soita nyt!