Juhannusaaton huumaa

25. kesäkuuta 2023
Author: Vivian
[@title]

Otimme juhannusaattona Holmesin kanssa muutaman napanderin juhlan ja juhannuksen kunniaksi. Tautini alkoivat kummasti hellittää keskiyön lähestyessä,  ja kerroinkin Holmesille,  että nyt on pakko tehdä juhannustaikoja jo ihan perinteidenkin vuoksi.

Hän hymähteli vouhotuksilleni ja ei varmaan edes kuunnellut kunnolla, koska oli niin keskittynyt johonkin tylsään jalkapallo-otteluun tai vastaavaan. Niinpä viuhahdin huoneen ovesta ulos lähes huomaamatta.

Melko läheltä löytyikin niitty, jossa oli paljon ihania luonnonkasveja. Riisuuduin nopeasti Eevan asuun ja aloitin kukkien keräämisen. Löysin myös vanhan kaivon pellon laidasta, ja muistelin että sieltä voisi kuvastua tulevan ylkäni kasvot kun kurkistaisin sinne. Kurottauduin katselemaan kaivon sisälle ja tunsin äkki arvaamatta jonkun tarttuvan lujaa paljaista lanteistani kiinni.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Pienissä pöllyissä
29. lokakuuta 2025
Yhtäkkiä minusta alkoi tuntua hieman epätodelliselta, että katsoisin kaikkia vain sivusta. Toisaalta minulla oli...
Sakeat sauhut
27. lokakuuta 2025
En todellakaan ollut mikään tottunut tupakan polttaja, mutta tietty olin muutaman kerran seurassa kokeillut miltä...
Orgasmin pyörre
20. lokakuuta 2025
Nautin täysin rinnoin ihanasta ratsastamisesta paksulla kyrvällä samalla kun hänen huulensa imivät ja...
Stringit syrjään
18. lokakuuta 2025
Nostin hieman hamettani ja hieroin itseäni nautinnollisesti hänen paisunutta kaluaan vasten. Hän vaati minua...
0700-12000
Soita nyt!