
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.puhelinseksi24.fi/uploads/agent_blog_dev/hajareisin.webp)
Minun rintojeni hyväily ja suutelu kesti aikansa ja aloin jo vääntelehtiä kiihottuneena häntä yhä lähemmäs ja lähemmäs. Huomasin myös muiden alkavan suudella keskenään ja boa -käärme mies sai kunnian olla kahden naisen kanssa yhtä aikaa. Hyvinhän hänelläkin näytti olevan, kun daamit kilvan suutelivat ja hyväilivät häntä ja hänen yhä suuremmaksi paisuvaa boa -käärmettään.
Rintojani suudellut mies pyysi minua istumaan hajareisin hänen syliinsä ja tunsinkin hänen paksun kyrpänsä jo kovettuneen reilusti, ja yhä kasvavan kun hän tunsi koko minun kurvikkaan vartaloni hänen omaa lihaksikasta ja treenattua kroppaansa vasten. Hän avasi housujensa napin ja myös vetoketjun ja veti jo lähes täyteen juhlakuntoon paisuneen kalunsa esiin.
Seksikkäin syysterveisin, Vivian, 246.
























