Uusille urille

18. huhtikuuta 2023
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Hän pamputti minua isolla suonikkaalla kyrvällään syvälle kiimaiseen ja himosta litisevään pilluuni. Sitten hän käänsi minut kontilleni ja alkoi työnnellä urakalla minua takaapäin. Aloin jo tuntea orgasmin aaltojen olevan tulossa, kun hän alkoi hangata toisen käden sormillaan klitoristani ja työnsi toisen käden sormen syvälle anukseeni. Sain räjähtävän orgasmin hänen kanssaan yhtäaikaisesti nahkapenkeillä.

Lepäsimme hetken sylikkäin ja Holmesin Jones avautui sen verran, että hän on tehnyt tytöille Only Fans -profiileja. Hän kysyi luvan minulta ottaa kuvia itsestäni, kun makasin rekka-auton penkillä tyydyttyneenä ja saaneen näköisenä. Tukkani oli pörröinen, huulet suutelemisesta turvonneet ja otimme hieman toista rintaanikin kuvaan.

Kävin valokuvaajan käskystä vielä halaamassa traktoria seksikkäästi vähissä kuteissa ja hän napsi menemään kuvia.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Fantasiani vievät sinut mukanaan"

Minä olen Vivian, intohimoinen ja leikkisä bloggaaja ja kirjoitan kuumista kohtaamisista, eroottisista roolileikeistä, dominasta ja alistumisesta, salaisista toiveista, mielikuvitusleikeistä ja siitä, miten nautintoa voi herätellä sanoilla, tarinoilla ja pienellä kiusoittelulla.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Pienissä pöllyissä
29. lokakuuta 2025
Yhtäkkiä minusta alkoi tuntua hieman epätodelliselta, että katsoisin kaikkia vain sivusta. Toisaalta minulla oli...
Sakeat sauhut
27. lokakuuta 2025
En todellakaan ollut mikään tottunut tupakan polttaja, mutta tietty olin muutaman kerran seurassa kokeillut miltä...
Orgasmin pyörre
20. lokakuuta 2025
Nautin täysin rinnoin ihanasta ratsastamisesta paksulla kyrvällä samalla kun hänen huulensa imivät ja...
Stringit syrjään
18. lokakuuta 2025
Nostin hieman hamettani ja hieroin itseäni nautinnollisesti hänen paisunutta kaluaan vasten. Hän vaati minua...
0700-12000
Soita nyt!